KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8076006
nr 807 6006
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Gouache, Lars Hillersberg (1937-2004), illustration till novell av Mikael Niemi, signerad, 45x34
måndag 11 februari 2013
kl 18:20:21
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg
Gouache